Історія кохання та розлуки Володимира Кличка і Хейден Панеттьєрі

Більше року ми з цікавістю стежили за розвитком роману Володимира Кличка і Хейден Панеттьєрі. Але, на жаль, пара не витримала випробування відстанню і їхні стосунки завершилися. Про це український боксер сам розповів журналістам:

Я вдячний Хейден за те, що ми були разом. Це було здорово! Але ми стали помічати, що зберегти наші стосунки все важче і важче. Занадто велика відстань між двома континентами. Хейден живе в Америці, а я – на іншому материку. Я ціную Хейден як людини і поважаю як жінку. Я впевнений, ми залишимося друзями.

Хейден солідарна з екс-коханим – як і Кличко, вона щиро сподівається на те, що залишитися з ним друзями.

Нагадаємо, що роман двох зірок – спорту та кіно – почався в 2009 році. Володимир Кличко і Хейден Панеттьєрі познайомилися на вечірці, кілька тижнів приховували свої стосунки, однак у січні 2010 року всім стало відомо, що у них роман. У свій час ходили чутки, що пара має намір одружитися (актриса “засвітила” кільце з діамантом під час прогулянки), проте до весілля справа не дійшла.

Між молодими людьми зав’язалися зворушливі й ніжні стосунки. Кличко захищав і оберігав свою мініатюрну подругу (і, кажуть, будував для неї будинок в елітному селищі під Києвом), а та, у свою чергу, відвідувала всі важливі для боксера заходи і з захопленням розповідала журналістам, що Володимир не тільки сильний, а й розумний.

Загалом, шкода, що пара розлучилася. Побажаємо їм зберегти дружні відносини і як можна швидше знайти другі половинки, бажано – що живуть на тому ж материку, що й вони.

Записи створено 20

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх