Кріштіану Роналду переспав з малолітньою повією

Малолітня повія Каріма Ель Маруге, більш відома під псевдонімом Рубі, ніяк не вгамується. Схоже, марокканці мало скандалу навколо її нібито сексуальних зв’язків з прем’єр-міністром Італії і президентом «Мілана» Сільвіо Берлусконі. 18-річна Ель Маруге, очевидно, піймала «зоряну хворобу» і тепер відкрито заявляє, що більше року тому, будучи неповнолітньою, переспала з суперзіркою світового футболу Кріштіану Роналду.

За словами марокканки, вона познайомилася з португальцем в одному з нічних клубів Мілана 29 грудня 2009, причому навіть не знала, що перед нею – знаменитий на весь світ футболіст.

«Тоді ми познайомилися і обмінялися номерами телефонів, а через кілька днів в одному з ресторанів я й зрозуміла, що він – дуже знаменита людина, адже багато людей просили у нього автограф», – розповіла Рубі газеті Daily Mail.

За твердженням Ель Маруге, після вечері вони з Роналду вирушили до готелю, де і зайнялися сексом. Причому Кріштіану серйозно образив її, заплативши за любовні втіхи. «Коли я прокинулася, то побачила, що Роналду вже пішов. Причому на столі він залишив записку з такими словами: «Спасибі за все. У твоїй сумочці лежить € 4 тис. ». Це дуже розлютило мене », – зізналася марокканська красуня.

До того ж, є ще одна цікава деталь: майже рік Роналду живе з 25-річною російською моделлю Іриною Шейк. Чи знала Ірина, що у Кріштіано був роман з коханкою Берлусконі, залишається тільки гадати.

Записи створено 20

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх