Найкумедніший випадок у серії пенальті

Кожен епізод у футболі потрібно відігравати до кінця і навіть у післяматчевих пенальті. Воротарю не можна радісти передчасно відбитому удару у серії пенальті. Це вкотре довів дивовижний та кумедний випадок, який трапився у 7-ому італійському дивізіоні, щось на кшталт першості району в Україні.

У грі на виліт команди Дро і Термено не виявили сильнішого і довелось з’ясовувати стосунки у серії післяматчевих пенальті. У мить вирішального удару трапилось найстрашніше для воротаря Дро Лоріса Анжелі. Удар гравця Термено Майкла Палми поцілував поперечину і голкіпер побіг святкувати, а гравець, що бив пенальті впав від розпачу на газон…

… однак … м’яч підступно закрутився, відлетів у поле і по незрозумілій траєкторії відбився назад у сторону воріт… оскільки вони були порожні, круглий спокійно закотився за лінію. Арбітр зарахував взяття воріт. Як не парадоксально, цей промах виявився фатальним і Термено здобуло перемогу а з нею і квиток у 6-ий дивізіон. На стороні Термено того вечора були небесні футбольні сили.

Очевидно воротар команди “Дро” не має доступу до Youtube, або ж має, але ним не користуєтесь, бо новітня історія футболу уже знає щонайменше два таких випадки:

Записи створено 20

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх