Кріштіану Роналду вперше зазняли на руках із сином

У минулі вихідні Кріштіану Роналду вперше сфотографували з 10-місячним сином на руках. Папарацці зняли зірку футболу під час сімейного відпочинку разом з малюком Кріштіану і з подругою спортсмена Іриною Шейк.

Зірки вирішили розслабитися в Португалії і відправилося в містечко, звідки родом Роналду. Парочка разом прогулювалася, а коли сіла в машину, Кріштіану навіть довірив Ірині потримати дитини на руках. Схоже, що Шейк початку вживатися в роль мачухи, незважаючи на те, що ростить малюка мама футболіста. Безсумнівно, те, як Ірина відноситься до дитини, вплине на подальші відносини з Роналду.

Подейкували, що модель була в шоці, дізнавшись, що Кріштіану став батьком, тому що він навіть не повідомив про народження сина своєї подруги. Однак потім манекенниця впоралася з почуттями і продовжила спілкуватися з Роналду як ні в чому не бувало. Подейкують, що у закоханих справа йде до весілля, яке, за чутками, буде вже цього літа

До Португалії Ірина прилетіла прямо з Каннського фестивалю, на червоній килимовій доріжці якого вона позувала у білосніжній вечірній сукні. «Ну чим не наречена?», – Шепотілися каннські зависники, дивлячись на красуню Шейк, – «Схоже, Роналду не довго залишилося ходити в холостяках!» І справді, дивлячись, як ніжно Кріштіану притискає до себе маленького сина, можна з упевненістю сказати, що спортсмен-гуляка нарешті став розсудливим і його потягнуло на більш осіле життя.

Записи створено 20

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх